Ogłoszenie nieaktualne

Pokojowa

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko servis pokojowy.

Wymagania:Do sprawnego wykonywania pracy w zawodzie niezbędna jest ogólna sprawność fizyczna i ruchowa, wysoka kultura osobista, gotowość do pracy także w weekendy i świętaumiejetnosc samodzielnego organizowania pracy, dokładność, sumienność, obowiązkowość, uczciwość i systematyczność, zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy
Obowiązki:
utrzymanie czystości w pokojach , jak również pomieszczeńia ogólnie dostępne,nadzorowanie magazynu pościeli ,dbanie o wizerunek hotelu
Oferujemy: atraktywne wynagrodzeniepraca na caly etatpraca z mlodym zespolem możliwość rozwoju i pogłębiania swojego doświadczenia, mozliwosc awansu, przyuczenie do pracy

Informacje o firmie
Jesteśmy Villa Pica Paca ( www.picapaca.com ) o charakterze biznesowo-wypoczynkowym, cieszącej się wyjątkową atmosferą. Prosperujemy od 18 lat.
Posiadamy 8 pokoji i 1 apartament
Nasza mała, nowoczesnie i indywidualnie zaprojektowana Villa połozona jest w samym sercu Wyspy Spichrzów Gdańska.
Zapoznac mozna sie z nami: www.picapaca.com
Prosze o CV na mail: [ukryte]
Telefoniczna informacja: tel. [ukryte]