Pokojowa / Pracownik Służby Pięter - Medusa Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Medusa Gdańsk to butikowy hotelik z 15 pokojami
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Pokojowa, cały etat lub część etatu

Zakres obowiązków
  • przygotowywanie pokoi hotelowych i łazienek dla Gości
  • wymiana środków higienicznych i kosmetyków
  • Sprzątanie pokoi gościnnych, łazienek i pomieszczeń ogólnodostępnych
  • Dyspozycyjność do pracy
Nasze wymagania
  • dokładność, chęć do pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, możliwość przyuczenia