Pokojowa / Pracownik służby pięter

Ogłoszenie mini
Sopot Polna 64
Polna 64
Pokojowa / Pracownik służby pięter Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jakie będą Twoje zadania?
  • sprzątanie pokoi pobytowych  i gabinetów wg określonych procedur,
  • sprzątanie części wspólnych w całym obiekcie
  • sprzątanie terenu zewnętrznego
  • inwentaryzacja pościeli i ręczników

Co oferujemy w zamian?
  • udział w tworzeniu nowoczesnego obiektu na mapie Sopotu i pierwszego w Polsce holistycznego centrum opieki nad płodnością
  • szkolenie z zakresu standardów sprzątania,
  • szkolenie z zakresu znajomości obiektu,
  • formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb –  pierwsze trzy miesiące na umowę zlecenia
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (7 min. od SKM Sopot Wyścigi i 7 min. do plaży)
  • pakiet benefitów z myślą o Twoim zdrowiu – budżet na badania laboratoryjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej, karta Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie
Informacje o firmie
Europejskie Centrum Rodziny INVICTA w Sopocie to projekt, w ramach którego tworzymy wyjątkowe miejsce, czerpiące z idei medycyny holistycznej, opierającej się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie na siebie wpływają, a leczenie powinno obejmować cały organizm.

W Europejskim Centrum Rodziny INVICTA pacjenci otrzymają wsparcie najlepszych specjalistów i dostęp do profesjonalnej opieki. W ramach kompleksu powstają m.in. endokrynologiczno-metaboliczna strefa regeneracji medycznej wraz z częścią pobytową dla pacjentów oraz część ambulatoryjna ze specjalistycznymi gabinetami, pracownią diagnostyki obrazowej, a także oddziałem szpitalnym. Na powstający kompleks medyczny docelowo złoży się pięć budynków, cztery z nich, już gotowe, można zobaczyć przy ul. Polnej 64 w Sopocie :)

Mamy przywilej tworzyć wyjątkowe miejsce. Dołączysz do nas?