Ogłoszenie nieaktualne

Położna

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8200 - 8200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Placówka medyczna POZ Medunit w Gdańsku poszukuje położnej, która dołączy do naszego zespołu opieki medycznej. Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną placówką medyczną, której misją jest zapewnienie wysokiej jakości opieki pacjentom. Jeśli jesteś zaangażowaną, empatyczną i ambitną położną, zapraszamy do aplikowania.
Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę wynagrodzenia wysokości od 8200 zł brutto w ramach umowy o pracę (w wymiarze etatu). Istnieje też możliwość zatrudnienia w ramach B2B lub umowy zlecenia.
- Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
Wymagania:
- Aktualne prawo wykonywania zawodu,
- Dyplom magistra położnictwa uzyskany po 2019 roku (nabór po 2017 roku)
- Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi specjalistami,
- Dbałość o szczegóły i umiejętność prowadzenia dokładnej dokumentacji medycznej.
Obowiązki:
- Zapewnienie wsparcia i edukacji pacjentom dotyczącej choroby, leczenia, profilaktyki i samoopieki.
- Koordynacja opieki i współpraca z innymi członkami zespołu medycznego.
- Prowadzenie dokładnej dokumentacji medycznej, w tym zbieranych wywiadów, historii choroby i udzielonej opieki.
Jeśli jesteś zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] lub
https://medunit.pl/career/4-Położna POZ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 22.11.2023