Pomoc Apteczna

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Farmacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
  • świadczenia pozapłacowe w formie ubezpieczenia na życie
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju.
Zakres obowiązków:
  •  prawidłowe przyjęcie dostaw oraz potwierdzenie zgodności - weryfikacja braków i nadwyżek, zgłoszenie reklamacji
  •  przygotowywanie zwrotów asortymentu aptecznego
  •  uporządkowanie aptecznego asortymentu z zachowaniem podziału na produkty lecznicze, suplementy diety czy wyroby medyczne
  • dopilnowanie porządku w magazynach
  •  dbałość o czystość we wszystkich pomieszczeniach apteki
Mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, w tym mojego wizerunku, oraz załączonych do niego materiałach dokumentujących moje wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jak i referencjach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Superfarmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. A. Hryniewickiego 6c/40 (Administrator Danych Osobowych). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że moje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie przez okres prowadzonej rekrutacji oraz, że moje dane osobowe zostaną usunięte z baz danych niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji, z zastrzeżeniem wypadku gdy dojdzie do zatrudnienia mojej osoby na stanowisku, na które aplikuję albo w sytuacji gdy wyraziłem odrębną wyraźną zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych w innych celach.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, w tym mojego wizerunku, oraz załączonych do niego materiałach dokumentujących moje wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jak i referencjach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w okresie jednego roku od czasu złożenia aplikacji na podobne stanowisko (zgodnie z Rozporządzeniem nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Superfarmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Hryniewickiego 6C/40, (Administrator Danych Osobowych). Oświadczam że zostałem poinformowany, że moje dane osobowe zostaną usunięte z baz danych po upływie roku, z zastrzeżeniem wypadku gdy w tym okresie dojdzie do zatrudnienia mojej osoby na takim stanowisku.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Apteka

k...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Dąbrowa