Pomoc instalatora elektroniki samochodowej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteś pasjonatom motoryzacji? Wychowałeś się na Gran Turismo i Need For Speed Marzy się Tobie praca w branży motoryzacyjnej? Wygląda na to, że mamy dla Ciebie ciekawą propozycję W związku z rozwojem firmy, do naszego zgranego zespołu, poszukujemy osoby, która swoją osobowością i zaangażowaniem w pracę uzupełni nasz team, niczym brakujący puzzel w układance ;)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
•    Wyciszanie samochodów
•    pomoc przy instalacjach car audio
•    pomoc przy rozbieraniu aut
•    pomoc przy montażu systemów multimedialnych i wyciszaniu aut
•    dbanie o czystość stanowiska pracy

WYMAGANIA:
•    Obowiązkowość
•    Prawo jazdy kat. B
•    Punktualność
•    Kultura osobista
•    Umiejętności manualne
(Nie oczekujemy doświadczenia w branży motoryzacyjnej, chętnie podzielimy się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem)

OFERUJEMY:
•    Umowę o pracę plus atrakcyjny system premiowania.
•    Pracę w rodzinnej i miłej atmosferze
•    Możliwość przystąpienia do grupowego pakietu medycznego
•    Pełne szkolenie w okresie próbnym
•    Pomoc w nabyciu nowych umiejętności oraz rozwoju w firmie
•    Rozwój osobisty

Informacje o firmie
Firma Creativ powstała w 2006 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie niepowtarzalnych rzeczy oraz montaż systemów audio na najwyższym poziomie. Dzięki nabytemu doświadczeniu, wielokrotnemu udziałowi w zawodach audio, szkoleniach, wymyślaniu rozwiązań dla branży automotive, nasza firma stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe samochodowe rozwiązania audio-multimedialne.

Z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż sprzętu, tym samym staliśmy się wyłącznym w Polsce dystrybutorem marek takich jak: Steg, Arc Audio, Ampire, Audio System, Awave, Retro Sound. Dzięki rozwojowi tej dziedziny, sprzęt oferowany przez naszą firmę montowany jest w całym kraju, przez wielu profesjonalnych instalatorów. Naszą przewagą jest fakt, że produkty które proponujemy współpracującym z nami warsztatom sami testujemy w naszym warsztacie, przez co mamy świadomość dobrej jakości sprzętu.

Tworzymy mały zgrany zespół ludzi, którzy lubią swoją pracę.
Jeśli spełniasz powyższe warunki dołącz do naszego zespołu!

Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane, tylko i wyłącznie w celach rekrutacji. Pełna klauzula dot. przetwarzania danych osobowych, znajduje się na stronie: https://creativ.cfolks.pl/polityka-prywatnosci/

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Creativ - Zabezpieczanie aut I Car audio I Wyciszenie I Multimedia

a...@creat... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański
Podmiejska 3A
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności