Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc księgowej

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  1. obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
  2. prowadzenie małych spółek na księgach handlowych: księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych, WNT oraz importu usług, księgowanie faktur magazynowych krajowych i zagranicznych, WNT oraz importu usług,  księgowanie i wyliczenia rozliczeń międzyokresowych kosztów i innych zdarzeń gospodarczych
  3. rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji
  4. potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  5. weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  6. bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  7. bieżące analizowanie, rozliczanie, uzgadnianie kont księgowych
  8. udział w przygotowaniu przelewów bankowych i ich księgowanie
Nasze wymagania
W ZAKRESIE KOMPETENCJI ZAWODOWYCH:
  1. wykształcenie średnie lub wyższe (finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia i pokrewne) lub ostatnie lata studiów zaocznych
  2. umiejętność czytania przepisów podatkowych i zagadnień związanych z prowadzeniem KPIR
  3. mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi programu Symfonia
  4. znajomość Office, Word, Excel
W ZAKRESIE KOMPETENCJI OSOBISTYCH:
  1. wysoko poziom samodzielności w działaniu
  2. rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
  3. motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  4. nastawienie na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  5. otwartość na sugestie i umiejętność słuchania (zarówno klientów, jak i współpracowników i przełożonego), a także brak oporów przed zadawaniem pytań
To oferujemy
  1. stabilne zatrudnienie i współpracę w oparciu o umowę o pracę
  2. pakiet opieki medycznej
  3. otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  4. przyjazną atmosferę pracy, szacunek i zaufanie
  5. możliwość rozwoju - dzielimy się naszą wiedzą, pracujemy w kameralnym, kilkuosobowym zespole
  6. pracę poniedziałek-piątek, w elastycznych godzinach 7:00 9:00 – 15:00 17:00
Informacje o firmie
Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw – od roku w formie spółki z o.o. po przekształceniu z działalności gospodarczej.

Zakres działalności naszego biura rachunkowego obejmuje szeroki wachlarz usług rachunkowych i kadrowo-płacowych, pozwalających na kompleksową obsługę księgową, podatkową i finansową firm oraz bieżącym doradztwem księgowym.
Tworzymy zgrany, zaangażowany zespół, który ciągle doskonali swoje umiejętności i aktualizuje wiedzę. Obsługę księgową i kadrowo-płacową firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie, gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).