Pomoc kuchenna - Klub Jeździecki Barłomino

Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc kuchenna - Klub Jeździecki Barłomino

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Dołącz do naszej wyjątkowej lokalizacji w Barłominie! Poszukujemy osoby, który dołączy do naszego zespołu w klubie jeździeckim oferującym nie tylko jazdę konną, ale również wyjątkowe doznania kulinarne. Idealny kandydat to osoba z pasją do gastronomii, gotowa na wyzwania związane gotowaniem i obsługą gości. 

Wymagania:
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.
  • Gotowość do pracy w różnych godzinach, szczególnie w sezonie wakacyjnym i podczas zawodów.
  • Otwartość, komunikatywność i chęci do pracy w zespole.
  • Mieszkanie w pobliżu Barłomina lub dysponowanie własnym transportem ze względu na lokalizację stajni.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Pracę w przyjaznym i pasjonującym środowisku, blisko natury.
  • Możliwość wprowadzenia własnych pomysłów i rozwijania menu.
  • Elastyczność w kwestii godzin pracy, szczególnie poza sezonem.
  • Dogodny dojazd.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w unikatowym miejscu.

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] . 

Jeśli kochasz jedzenie i masz ochotę na pracę w miejscu, które jest prawdziwą oazą spokoju i przyrody, dołącz do nas! Razem stworzymy niezapomniane doznania kulinarne dla naszych gości, będących na równi z miłośnikami koni i natury.
Informacje o firmie
Z dedykacją dla osób szukających w pełni profesjonalnego zaplecza jeździeckiego i najlepszych koni w unikalnym otoczeniu malowniczych Kaszub. Na terenie 13 hektarów znajdują się 4 stajnie, padoki, karuzela, kryty i otwarty lonżownik, trzy oświetlone place do jazdy, dwie hale, tor do galopowania, kort tenisowy oraz apartamenty z pokojami gościnnymi. Ośrodek z trzech stron otoczony jest pięknym drzewostanem, cenionym przez jeźdźców lubiących jazdy w terenie.

https://barlomino.com/

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Klub Jeździecki Barłomino Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pracabarlomino@gmail.com. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji przez okres trzech lat. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem pracabarlomino@gmail.com
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 03.04.2024

Aktualizacja: 07.05.2024

Wróć do góry