Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc kuchenna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Bistro Oliwa - w związku z otwarciem nowego konceptu gastronomicznego w ramach grupy kapitałowej Moderna Holding, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: GDAŃSK OLIWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zmywanie naczyń oraz obsługa zmywarki
  • Polerowanie szkła i sztućców
  • Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego
  • Doraźna pomoc kucharzom i kelnerom
WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy w gastronomii
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki pracownicze
Aplikacje prosimy kierować na [ukryte] .
Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 29.03.2024