Pomoc kuchenna

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków:

- Pomoc w przygotowywaniu śniadań w hotelu

- Pomoc w przygotowywaniu dań obiadowych

- Pomoc w przygotowywaniu imprez okolicznościowych

- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

- Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dobra organizacja pracy

- Punktualność oraz wysoka kultura osobista

- Umiejętność współpracy i bezkonfliktowość

- Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Oferujemy:

- Umowa o pracę lub umowa zlecenie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Praca w zgranym zespole

- Możliwość rozwijania swoich umiejętności

- Posiłki pracownicze

-Elastyczny grafik
Informacje o firmie
Do hotelu Lido Dom Przy Plaży poszukujemy uczciwej osoby na stanowisko pomoc kuchenna. Hotel znajduje się w Gdańsku Brzeźnie, jest świetnie skomunikowany z resztą miasta. W hotelu panuje miła i rodzinna atmosfera. Zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: a...@raipb.pl Wyświetl e-mail .

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 15.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Alicja Rynkiewicz

790339... Wyświetl numer
a...@raipb.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Brzeźno
ul. Brzeźnieńska 4
SMS
Wyświetl numer