Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc kuchenna

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Nabór na stanowisko: POMOC KUCHENNA
w Centrum Opieki Wytchnieniowej (COW) w Gdańsku
Zakres zadań:
· przygotowanie i wydawanie posiłków dostarczonych przez firmę cateringową w Centrum Opieki Wytchnieniowej;
· przestrzeganie diet u podopiecznych;
· dbanie o czystość i stan techniczny urządzeń w kuchni;
· przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz przepisów dotyczących zbiorowego żywienia;
Wymagania dodatkowe:
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością, w tym z dziećmi, osobami z demencją;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz współpracy w zespole;
  • zmysł estetyczny
Oferujemy:
  • umowę  zlecenie;
  • wymiar czasu pracy do uzgodnienia;
  • współudział w tworzeniu nowej formy wsparcia dla chorych i niepełnosprawnych oraz ich opiekunów;
  • komfort pracy w nowocześnie wyposażonej placówce.
Planowany termin zatrudnienia: kwiecień 2024 r.
Adres do korespondencji: Fundacja Hospicyjna, ul. Chodowieckiego 10, 80-208 Gdańsk Aniołki.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [ukryte] lub kontakt telefoniczny [ukryte] .
Dziękujemy za nadesłane oferty, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w procesie rekrutacji RODO pod adresem www.fundacjahospicyjna.pl w zakładce oferty pracy