Pomoc nauczyciela przedszkola

Ogłoszenie maxi
Pogórze
Sobieskiego 1
Pomoc nauczyciela przedszkola Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Niepubliczne Przedszkole Językowe Mróweczki w Pogórzu (w sąsiedztwie Gdyni) poszukuje pomocy nauczyciela przedszkola.

Wymiar czasu pracy: cały etat (8 godzin dziennie), praca zmianowa w godzinach otwarcia przedszkola (6.30-17.30)

Oferujemy:
- możliwość korzystania z całodziennego wyżywienia cateringowego
- dodatkową opiekę medyczną TuZdrowie
- dodatkowe, płatne dni wolne od pracy (majówka, ferie zimowe)
- przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zgranym zespołem, który wzajemnie się wspiera

Twoje zadania:
- wspieranie nauczycieli w codziennych obowiązkach edukacyjnych.
- pomoc dzieciom w nauce i rozwijaniu umiejętności.
- organizowanie i prowadzenie zajęć oraz gier edukacyjnych.
- dbanie o bezpieczne i inspirujące środowisko do nauki.
- dbanie o czystość pomieszczeń w przedszkolu

Oczekujemy:
- pozytywnego nastawienia i entuzjazmu do pracy z dziećmi.
- dobrej organizacji pracy i umiejętności współpracy w zespole

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań związanych z wychowaniem i edukacją przedszkolaków, potrafisz dzielić się wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością ze współpracownikami, a ewentualne gorsze momenty wypełniasz poczuciem humoru – wyślij do nas swoją aplikację.

Chcesz zobaczyć nasze aktywności? Odwiedź nasz profil na Facebooku facebook.com/przedszkolemroweczki

CV prosimy wysyłać na adres e-mail dyrekcji przedszkola
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami