Pomoc nauczyciela - studenci Pedagogika

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Jasień
Kartuska 354a
Pomoc nauczyciela - studenci Pedagogika Umowa o pracę
obserwuj

Pomoc nauczyciela - studenci Pedagogika

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny MALI PRZYJACIELE z siedzibą w Gdańsku Jasieniu ul. Kartuska 354a zatrudni osobę na stanowisko pomocy nauczyciela.

Zapraszamy do współpracy studentów 4 lub 5 roku studiów zaocznych będących w trakcie nabywania wiedzy kierunkowej z zakresu pedagogiki specjalność: wychowanie przedszkolne.

Nasze oczekiwania: umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, empatyczne podejście w kontaktach z dziećmi, realizacja zadań zleconych przez nauczyciela prowadzącego, otwartość na współpracę z pozostałymi specjalistami współorganizującymi proces edukacyjny grupy, odwaga i otwartość w podejmowaniu samodzielnych działań przy współudziale kadry pedagogicznej.

Oferujemy: nabycie praktycznego doświadczenia z zakresu edukacji, w tym pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. oraz realizacji procesu integracji dzieci. Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów. Możliwość kontynuacji pracy po ukończeniu studiów. Szeroki asortyment pomocy dydaktyczno-edukacyjnych ułatwiający i wzbogacający realizację procesu edukacyjnego. Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty pracownika. Umowę o pracę. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zwiększony wymiar przysługującego urlopu wypoczynkowego. Dofinansowanie do posiłków pracowniczych. Miłą, sympatyczną atmosferę w pracy. Wzajemne zrozumienie i pomoc w organizację realizowanych zadań.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy dostępny na stronie www.maliprzyjaciele.edu.pl (zakładka Kontakt) lub o kontakt telefoniczny. W tytule maila prosimy o umieszczenie informacji POMOC NAUCZYCIELA.

Data dodania ogłoszenia: 17.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Mali Przyjaciele

b...@malip... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień
Kartuska 354a 
Wróć do góry