Pomoc przy aranżacji sklepu - pracownik fizyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteś osobą dyspozycyjną do końca czerwca?
Świetnie!
Poszukujemy osób do pomocy przy rozłożeniu towaru i aranżacji w salonie meblowym (Gdańsk - Matarnia Park Handlowy)
Oferta pracy z możliwością kontynuacji zatrudnienia.

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatny urlop), z możliwością kontynuowania współpracy
  • 28,00 zł brutto/h
  • pracę w miłej atmosferze

zadania
  • pomoc w aranżacji sklepu
  • tworzenie i rozmieszczanie "cenówek"
  • porządkowanie na magazynie

oczekujemy
  • dyspozycyjności do końca czerwca 2024r, po 8 godzin dziennie (praca w godz. 9-17)
  • umiejętności obsługi komputera
  • chęci do pracy fizycznej podczas rozkładania towaru w salonie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia