Pomocnik instalatora urządzeń teletechnicznych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • pomoc przy instalacji stacji pomiarowych w miejscu przeznaczenia (maszty pomiarowe, obiekty wodno-kanalizacyjne, studzienki ściekowe),
  • przygotowanie i montaż urządzeń elektronicznych,
  • przygotowanie i montaż masztów i konstrukcji mechanicznych,
  • programowanie urządzeń elektronicznych,
  • testy urządzeń pomiarowych,
  • przestrzeganie wszelkich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi i satysfakcji klientów.
Nasze Wymagania:

- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju (~30%         czasu pracy),
- skrupulatność, oraz dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność obsługi podstawowych urządzeń (wiertarka, piła, lutownica),
- umiejętność obsługi komputera,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania się do nowych technologii i urządzeń teletechnicznych.

Mile widziane, ale niewymagane:

- doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych,
- doświadczenie w pracy z urządzeniami telemetrycznymi,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- doświadczenie w pracy na linach / lub w pracach na wysokości,
- umiejętność pracy w warunkach różnych środowisk, czasem pod presją i w niewygodnych pozycjach.

To oferujemy
  • ciekawa, samodzielna, NIEMONOTONNA praca,
  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (stałe wynagrodzenie + system premiowy),
  • pełne przyuczenie do zawodu i wsparcie doświadczonej kadry,
  • szkolenia branżowe (praca na linach, SEP itp.) i możliwość rozwoju wewnątrz firmy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport.
Informacje o firmie
O nas

PM ECOLOGY to innowacyjna firma działająca w obszarze automatycznych pomiarów środowiskowych i monitoringu zmian klimatu. Jesteśmy wiodącym w kraju producentem profesjonalnych stacji meteorologicznych, oraz urządzeń do pomiarów hydrologicznych (systemy przeciwpowodziowe) i monitorujących stan sieci wodno-kanalizacyjnych. Jeżeli nie jest Ci obojętny klimat i środowisko, oraz interesujesz się nowymi technologiami to zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pomocnik instalatora urządzeń teletechnicznych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PM Ecology sp. z o.o. z siedzibą w: Kielnieńska 136, 80-299 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: info@pmecology.com.

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Katarzyna Jeruzal

583800... Wyświetl numer
i...@pmeco... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Wyświetl numer