Pomocnik mechanika samochodowego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma WULGAR poszukuje doświadczonego  pomocnika mechanika samochodowego do dołączenia do naszego zespołu.

LOKALIZACJA: Gdańsk, ul.Kurierów Armii Krajowej 3

OBOWIĄZKI:
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji pojazdów
  • Montaż i demontaż podzespołów mechanicznych
  • Przeprowadzanie testów pojazdów przed ich oddaniem klientowi
  • Dbanie o zachowanie wysokich standardów jakości pracy
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości lub potrzebnych napraw
WYMAGANIA:
  • Zangażowania i chęć nabycia doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy przesyłać CV adres e-mail : m...@gmail... wyświetl e-mail
Informacje o firmie
Warsztat "Wulgar" istnieje już ponad 10 lat, podczas których zdobył zaufanie klientów w Gdańsku. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i pasja do pracy nad pojazdami sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących warsztatów w regionie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r