Pomocnik montera bez doświadczenia - Rafineria Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy pracowników na stanowisko pomocnika montera rusztowań modułowych do pracy na terenie Rafinerii Gdańsk - Orlen

Praca stała

Obowiązki
• Pomoc monterom rusztowania
• Obsługa serwisowa

• Segregacja sprzętu
• Transport pionowy i poziomy elementów rusztowań

Wymagania
Dyspozycyjność od Pon – Pt (7.00 - 16.00)
• Brak nałogów
• Dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych zadań
• Brak lęku wysokości
• Sumienność w wykonywaniu zleceń

Oferujemy
• Umowa zlecenie/Umowa o pracę do ustalenia
• Wynagrodzenie w zależności od stopnia umiejętności
• Niezbędny sprzęt

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu [ukryte] .