Pomocnik ogrodnika - praca Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • Obsługa stałych klientów,
  • Wykonywanie zleconych pielęgnacji na ustalonym terenie,
  • Zakładanie trawników z siewu lub z trawy w rolce,
  • Montaż systemów nawadniania,
  • Przygotowanie maszyn do pracy,
Nasze wymagania:
  • Sprawność fizyczna,
  • Pracowitość, punktualność - jest niezbędna w naszej branży,
  • Zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu pracy.
  • Uczciwość
Mile widziane:
  • Referencje z poprzednich miejsc pracy,
  • Prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w ogrodnictwie choć nie jest wymagane
Oferujemy:
  • Umowę o pracę/ umowę zlecenie,
  • Pracę w młodym zespole
  • Odpowiednie narzędzia do pracy,
  • Szkolenie w zakresie pielęgnacji trawników oraz obsługi wszystkich maszyn związanych z pielęgnacjami
  • wypłaty co 2 tygodnie (25 zł/h - 30 zł/h)

Podoba Ci się? Nie zwlekaj - Aplikuj! Mamy ograniczona ilość miejsc!
Masz znajomych z Polski lub Ukrainy którzy szukają pracy? - śmiało podeślij im linka! :) będę Ci wdzięczny.
Informacje o firmie

Firma Grupa Polskie Trawniki jest liderem w rozwijających się usługach dbania o trawniki. Nasza firma łączy w sobie tradycję bycia pierwszą tego typu firmą wraz ze stosowaniem najnowszych, zaawansowanych technologii dbania o trawniki, jakie pojawiają się na świecie.
Naszą główną działalnością jest wykonywanie specjalistycznych zabiegów tj. aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie, odchwaszczanie, dosiew wgłębny trawy, zakładanie systemów nawadniania, konserwacja boisk naturalnych i Orlik, , montaż kosiarek robotów oraz zakładanie trawników.

Aktualizacja: 27.02.2024

Grupa Polskie Trawniki

503153... Wyświetl numer
b...@gptra... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wzgórze Mickiewicza
Pana Tadeusza 37
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer