Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik Operatora Maszyn

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Manbroker Sp z o.o. dla Klienta - producenta słodyczy poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - pomocnik operatora maszyn

Obowiązki
  • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • monitorowanie i wykonywanie zadań produkcyjnych
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i reagowanie na problemy techniczne
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, techniczne lub branżowe
  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność do pracy 6:8 -14:16 - jedna zmiana, elastyczne godziny - możiwe nadgodziny
  • język polski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym - mile widziane
  • dobrze zorganizowana praca własna
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność
  • doświadczanie w pracy przy produkcji żywności - mile widziane
Oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca na terenie Gdynia - Dąbrowa

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonej do niego dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308), ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych.