Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik rusztowania

Firma (zagraniczny NIP)
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Praca za granicą
Tak

POMOCNIK – Praca przy rusztowaniach.Zadania:
• Prace pomocnicze przy montażu i demontażu rusztowań
• Praca w zespole
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na dojazd do miejsca pracy.
• Nie konieczna ale mile widziana znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Stawka godzinowa 14 Euro Brutto
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Miejsce Zakwaterowania
Praca na stale, całoroczna!
Tel. + [ukryte] 9820 lub Email: [ukryte]

Aktualizacja: 30.11.2023