Pomocnik ślusarza - Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przeróbka
Ku Ujściu 51
Pomocnik ślusarza - Gdańsk Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Produkcja,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie.

Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pomocnik ślusarza

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków
  • naprawa kontenerów, szczególnie kontenerów morskich
  • prace ślusarskie przy użyciu elektronarzędzi

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz wybranych przyrządów pomiarowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • dokładność

Co oferujemy?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • pracę w nowoczesnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia