Pomocnik Spawacza

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma ASMO Sp. z o.o. wraz z rozwojem swojej działalności w branży budowlano – torowej zatrudni pracowników na stanowisko Pomocnik Spawacza.

Mile widziane:
- doświadczenie w branży budowlanej;
- uprawnienia na spawanie gazowe i elektryczne.
Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego!

Nasze wymagania:
- dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi;
- prawo jazdy kategorii B;
- dobry wzrok i słuch;
- język polski na poziomie komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców);
- umiejętność pracy w zespole;
- uczciwość, rzetelność, pracowitość.
Twój zakres obowiązków:
- obsługa podstawowych elektronarzędzi oraz narzędzi warsztatowych;
- przygotowywanie detali do spawania.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- praca na pełen etat;
- profesjonalne szkolenia, nabywanie nowych umiejętności;
 - możliwość rozwoju zawodowego firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
- kartę Multisport;
- ubezpieczenie grupowe;
- opiekę medyczną;
- pracę od zaraz.
Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz pracować w zgranym zespole to czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i awansu!

Informacje o firmie
Firma ASMO Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od 1994 roku. Zajmujemy się między innymi:
- regeneracją szyn i rozjazdów bezpośrednio w torach kolejowych i tramwajowych poprzez napawanie i szlifowanie;                                                                                                                                 - spawaniem szyn kolejowych oraz tramwajowych;
- remontami i budową torów tramwajowych i kolejowych;
- spawaniem i budową konstrukcji stalowych.

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Asmo

586614... Wyświetl numer
a...@asmo.... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia  Śródmieście
Wyświetl numer