Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (praca głównie w delegacjach).
  • Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Mile widziane prawo jazdy w kat. B oraz doświadczenie w pracy na torach.

Opis stanowiska:

  • Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski.
  • Delegacje na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).
  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz specjalistycznych uprawnień spawalniczych.
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku robót kolejowych.

Aktualizacja: 17.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

LWZ Sp. z o.o.

Ogłoszenie z portalu

praca.pl