Ogłoszenie nieaktualne

Porządkowy / Ogrodnik

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Ogrodnictwo / Florystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aqua House to obiekt położony tuż obok Aquaparku w pobliżu plaży i nadmorskich alejek. 

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

PORZĄDKOWY / OGRODNIK

Zakres obowiązków:
Dbanie o tereny zielone, koszenie trawy, podlewanie, przycinanie żywopłotu, dbanie o utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym i parkingu, zamiatanie, mycie schodów, ustawianie leżaków, hamaków, stołów w zewnętrznym ogródku.Czyszczenie i mycie dmuchanych zjeżdżalni.Wyrzucanie śmieci, utrzymanie porządku wokół hotelu, pomoc i współpraca z pracownikami innych działów obiektu. Zimą odśnieżanie.

Wymagania: Umiejętność obsługi maszyn ogrodowych, wiertarki, wkrętarki itp. mile widziana. Dokładność, punktualność, sumienność i dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy, Umiejętność pracy w zespole, Dyspozycyjność

Oferujemy :
Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie za sumienność, przyjazną atmosferę w zespole, możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego projektu hotelowego.

CV prosimy kierować na adres: [ukryte]
W tytule maila, prosimy o podanie stanowiska o które ubiega się kandydat.

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 22.04.2024

Wróć do góry