Pośrednik Nieruchomości - Praca Zdalna - Trójmiasto

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (do)
12000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Ogłoszenie dla Doradcy ds. Nieruchomości
W ramach rozwoju zespołu, Biuro Sonata Nieruchomości poszukuje zaangażowanych i energicznych osób do współpracy na stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości. Zapraszamy do aplikowania zarówno profesjonalistów z branży, jak i entuzjastów rozpoczynających swoją przygodę w sektorze nieruchomości.

Zapewniamy konkurencyjne warunki finansowe, oparte na systemie prowizyjnym, z możliwością osiągnięcia ponadprzeciętnych zarobków dzięki własnej inicjatywie i zaangażowaniu. Wynagrodzenie w pełni uzależnione od zrealizowanych transakcji

Możliwości Współpracy:
Formy zatrudnienia: umowa B2B, umowa zlecenie dla studentów oraz osób na emeryturze. Praca oferowana jest zarówno w modelu całkowicie zdalnym, jak i hybrydowym.

Zadania:
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości.
Regularne raportowanie postępów pracy oraz utrzymywanie ciągłej komunikacji z biurem.
Staranne prowadzenie dokumentacji i aktualizacja danych w systemie.
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Profil Kandydata:
Gotowość do zdobywania wiedzy i umiejętności w obszarze nieruchomości.
Dostęp do internetu, komputera oraz telefonu.
Kompetencje organizacyjne i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.
Samodzielność w planowaniu pracy oraz gotowość do pracy zdalnej.

Proponujemy:
Flexi-time i możliwość dostosowania miejsca pracy do własnych potrzeb, co znacząco redukuje czas i koszty dojazdów.
Program wsparcia w budowie silnej marki osobistej na platformach społecznościowych.
Realną szansę na osiągnięcie wysokich zarobków przy pełnym zaangażowaniu.

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą, wyślij swoje CV na adres: [ukryte] . Prosimy o tytułowanie wiadomości "Aplikacja: Doradca - [Twoje Imię i Nazwisko]".
Informacje o firmie
Sonata Nieruchomości operuje na rynku trójmiejskim, specjalizując się w usługach sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nasz zespół priorytetowo kładzie nacisk na efektywność. Dzięki dogłębnej wiedzy lokalnego rynku, nasza ekipa umożliwia szybkie i bezpieczne transakcje, dostarczając klientom kompleksowe wsparcie w procesie transakcji oraz rzetelną obsługę.

Państwa dane osobowe zawarte w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane, wyłącznie dla celów związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy (RODO). Proces przetwarzania odbywa się na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, przy czym mają Państwo prawo do wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Informujemy również o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Aktualizacja: 03.03.2024