Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Ogłoszenie nieaktualne

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 50000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
 • Poszukujemy osób, które w swoim doświadczeniu zawodowym uczestniczą aktywnie w procesach sprzedażowych zwłaszcza na rynku nieruchomości. Jeśli potrafisz budować długotrwałe relacje z Klientami- to dobrze trafiłeś.
 • Będziesz odpowiedzialny/a za poszukiwanie potencjalnych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości do swojego portfolio. Będziesz działać jako doradca nieruchomości, pomagając klientom w podejmowaniu świadomych decyzji i realizacji ich celów mieszkaniowych lub inwestycyjnych.

Nasze wymagania
 • jesteś aktywnym pośrednikiem, wspólnie ustalimy indywidualne warunki współpracy
 • posiadasz doświadczenie w sprzedaży oraz w nawiązywaniu relacji z Klientem
 • interesujesz się rynkiem nieruchomości, inwestujesz
Mile widziane
 • jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego
 • przynajmniej 3 lata aktywnej działalności w branży

To oferujemy
 • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym: Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci niezbędnych narzędzi i szkoleń, które pomogą Ci rozwijać się w branży nieruchomości. Dostaniesz możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, które pomogą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
 • Indywidualne wsparcie mentorów: Będziesz miał/a dostęp do doświadczonych mentorów, którzy będą Cię wspierać i udzielać cennych wskazówek na każdym etapie –
 • przejrzysty system monitorowania Twoich działań
 • Baza CRM, dostęp do większości portali branżowych
 • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy: Jesteśmy przekonani, że Twoje wynagrodzenie powinno być sprawiedliwie uzależnione od Twojego zaangażowania i osiągniętych wyników. Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach, który zapewnia Ci możliwość znacznego zwiększenia swoich zarobków w miarę osiągania wyznaczonych celów
 • jako doświadczonej w branży osobie proponujemy możliwość indywidualnego uzgodnienia formy współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie) w zależności od Twojego stylu życia dopasujemy system pracy, aby był jak najbardziej efektywny.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie, chcesz rozpocząć swoją karierę i dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Drogi kandydacie list motywacyjny jest dla nas bardzo ważny, daje Ci szansę wyrażenia swojego zainteresowania ofertą pracy, zainteresowania branżą oraz entuzjazmu w związku z możliwością dołączenia do naszego zespołu.
Informacje o firmie
Działamy na rynku nieruchomości z niesłabnącą energią od 2004 roku!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokim standardom działania, wypracowaliśmy wysoką i stabilną pozycję na rynku.

Biuro jest licencjonowane (licencja zawodowa nr 4292) i ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Jesteśmy członkami Pomorskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.

      Rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic! Zaufaj profesjonalistom!

Biuro Nieruchomości CASTLE specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na terenie Gdańska i jego okolic oraz Poznania i jego okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania na rynek ogólnopolski oraz zagraniczny – współpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całej Europy, na Florydzie czy w Egipcie.
Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.
Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów. 

Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki - STANDARDY ZAWODOWE, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Biuro Nieruchomości Castle Aleksandra Bornikowska Artur Schaefer S.C. z siedzibą w: Mostowa 35/2, 61-854 Poznań (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 11.06.2024

Wróć do góry