Poszukiwana osoba do sprzątania gabinetu stomatologicznego - Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma stomatologiczna z Gdańska poszukuje osoby do sprzątania gabinetu. Szukamy osoby odpowiedzialnej i dokładnej, która dba o czystość i higienę miejsca pracy.

Zakres obowiązków:
  • Codzienne sprzątanie gabinetu stomatologicznego (mycie podłóg, dezynfekcja powierzchni, opróżnianie koszy na śmieci, czyszczenie łazienki itp.)
  • Utrzymanie czystości w poczekalni i na korytarzach.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Sumienność, dokładność, samodzielność
  • Znajomość zasad dezynfekcji i sterylizacji będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy, około 1-2 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Gabriela Bagińska

504710... Wyświetl numer
b...@gabin... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
SMS
Wyświetl numer