Poszukujemy Specjalisty ds. Ochrony Przeciwpożaro

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy związanej z ochroną przeciwpożarową i elektryką,
  • Umiejętność samodzielnego montażu i serwisowania urządzeń przeciwpożarowych,
  • Znajomość przepisów i norm p-poż,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • Montaż i serwisowanie urządzeń ochrony przeciwpożarowej,
  • Diagnostyka i usuwanie awarii,
  • Doradztwo techniczne dla klientów firmy w zakresie instalowanych systemów,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w obszarze technologii przeciwpożarowych,
  • Kursy i szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Pracę na terenie Trójmiasta i okolic
  • Służbowe auto
Informacje o firmie
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy działającej w branży bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Nasz zespół to pasjonaci, dla których priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony życia oraz mienia. Jeśli podzielasz nasze wartości i posiadasz doświadczenie w montażu oraz serwisowaniu urządzeń przeciwpożarowych, a także znasz się na elektryce, to szukamy właśnie Ciebie!

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rafał Kwiatkowski

512842... Wyświetl numer
b...@sapoz.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Rumia
Sobieskiego 19
SMS
Wyświetl numer