Praca biurowa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Centrum Parkietowe Tarasy Elewacje z siedzibą w Chwaszczynie  poszukuje osoby do pracy na stanowisku biurowym.
W celu powiększenia naszego zespołu zatrudnimy na pełen etat na czas nieokreślonyod zaraz.
Miejsce wykonywania pracy: Chwaszczyno - ul. Telesfora 1
Twoje zadania:
  • zarządzanie i koordynowanie pracy biura,
  • obsługiwanie korespondencji zarówno o charakterze przychodzącym, jak i wychodzącym (tradycyjnej, czyli pocztowej oraz elektronicznej, czyli e-maili),
  • odbieranie  przesyłek,
  • przygotowywanie różnego typu dokumentacji i pism biurowych,
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • dbałość o sprawny obieg dokumentów oraz informacji w firmie,
  • kontakty z klientami firmy i udzielanie informacji interesantom,
  • obsługiwanie sprzętu biurowego i programów biurowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa,
  • wspieranie firmy w realizacji bieżących projektów i zleceń,
  • współpraca z różnymi działami firmy,
  • wykonywanie innych prac o charakterze biurowym, organizacyjnym, administracyjnym i logistycznym powierzonych przez pracodawcę,
  • wystawianie i księgowanie faktur,
Twoje kwalifikacje:
  • wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku biurowym,
  • umiejętność komunikacji oraz zdolność pracy zespołowej,
  • znajomość programu SUBIEKT GT będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office,
Twoje warunki pracy:
  • umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B

  • Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Centrum Parkietowe

508251... Wyświetl numer
s...@centr... Wyświetl e-mail
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer