Praca fizyczna dla mężczyzn w Porcie Gdańskim

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Bailey Industries poszukuje osób chętnych do pracy na Porcie w Gdańsku jako Sztauer.
Praca związana jest z organizacją procesu załadunku i rozładunku kontenerów w porcie oraz całym procesem mocowania oraz usuwania zabezpieczeń.
* Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe
Obowiązki:
  • Mocowanie/rozmocowywanie kontenerów na statku,
  • Usuwanie urządzeń łączących z sobą kontenery,
  • Usuwanie/zakładanie mocowań dużych ładunków podczas rozładunku/załadunku statków.
Wymagania:
  • Rzetelność i zaangażowanie,
  • Chęć do pracy,
  • Gotowość do pracy przez 12 godzin,
  • Siła fizyczna,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami wewnętrznymi i bezpieczeństwa,
  • Podstawowa znajomość języka polskiego.
Oferujemy:
  • Praca na pełen etat,
  • Pracę zmianową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie,
  • Możliwość pracy ponad 200 godzin miesięcznie.