Praca na wakacje w Jastarni (z zakwaterowaniem)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Co z nami zyskujesz?
  • 19-21 zł brutto za godzinę (a jeśli jesteś studentem/uczniem i nie masz jeszcze 26 lat to brutto = na rękę!)
  • Możliwość pogodzenia pracy z wakacjami,
  • Umowę zlecenie (do końca sierpnia 2021)
  • Zdobycie doświadczenia w handlu u lidera branży #retail,
  • Wdrożenie stanowiskowe i wsparcie,
  • Pracę w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
Jakich osób szukamy?
  • Nastawionych na współpracę,
  • Otwartych na kontakt z Klientem,
  • Dokładnych w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowych do pracy fizycznej oraz pracy w systemie zmianowym,
  • Posiadających orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Twoje przyszłe obowiązki:
  • Bieżąca obsługa Klientów przy kasie oraz na sali sprzedaży,
  • Przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towaru,
  • Dbanie o ekspozycję towaru, porządek w sklepie i dezynfekcję.

    Wyjedź na wakacje i pracuj z Biedronką!

    Informacje o firmie
    Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

    Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatności-JMP.pdf
    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 64283965
    • Data wyróżnienia: 9 czerwca 2021
    • Data wprowadzenia: 21 maja 2021
    • Aktualizacja: 16 czerwca 2021
    • Wyświetleń: 2 035
    • Wyświetleń na liście: 28 440