Ogłoszenie nieaktualne

Praca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Opis stanowiska pracy:
  • wykonywanie instalacji: wod-kan,  grzewczych, gazowych, klimatyzacji i wentylacji
  • montaż kotłów, pomp ciepła, central wentylacyjnych, klimatyzatorów

Wymagania:
  • znajomości różnych rodzajów materiałów i narzędzi stosowanych w instalacjach sanitarnych
  • umiejętności samodzielnego wykonania montażu instalacji sanitarnych (systemy zaciskowe, systemy zaprasowywane, lutowanie instalacji z miedzi itp. )
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) - doświadczenie w  branży instalacji sanitarnych
  • dobór i zamówienie niezbędnych materiałów
  • umiejętności czytania projektów budowlanych i technicznych dokumentów
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie na długi okres, forma zatrudnienia do uzgodnienia
  • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • szkolenia
  • praca na terenie Trójmiasta od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (w soboty dla chętnych)
  • dowóz na budowę i z powrotem
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
Informacje o firmie

Prosimy o dodanie klauzuli:

Więcej informacji pod nr tel. 50*******17

Aktualizacja: 20.03.2024