Praca w Gdańsku Osowie - Młodszy pracownik produkcji

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją rur oraz rurociągów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

Obowiązki:
- prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzędzi pomiarowych;
- szlifowanie i cięcie produktów;
- obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka);
- kontrola jakości wytwarzanych elementów;
- naprawy uszkodzonych produktów;
- składanie gotowego elementu.

Oczekujemy:
- chęci do pracy;
- umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;
- zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;
- tężyzny fizycznej;
- braku przeciwskazań do pracy z włóknem szklanym i substancjami chemicznymi;
- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godz. 5:40-17:40 i 17:40-5:40, 2 dni wolne i tak ciągiem.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;
- podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;
- umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;
- stabilność zatrudnienia;
- wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;
- system premiowy (do 15% wynagrodzenie zasadniczego);
- dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (600 zł);
- atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;
- benefity pozapłacowe:
·       Karta multisport za 1 zł;
·       Prywatna opieka medyczna za 1 zł;
·       Ubezpieczenie grupowe;
·       Dodatkowy płatny dzień wolny;
·       Premie świąteczne;
·       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
 - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanego przeze mnie numeru telefonu do przesyłania przez AAS Sp. z o.o. ofert pracy/pracy tymczasowej/zleceń za pomocą wiadomości SMS, MMS oraz połączeń telefonicznych. Informacje dotyczą ofert pracy/pracy tymczasowej/zleceń publikowanych przez AAS Sp. z o.o przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Marcin

m...@exact... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa