Praca w pakowalni

Ogłoszenie podstawowe
Praca w pakowalni Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pracownicy gastronomii,
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Do naszej rozwijającej się firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób do pakowania żywności.
Praca od SOBOTY do ŚRODY
Zmiana dzienna Start – 5:15/9:00, zmiana nocna Start - 18:00.
Czas pracy średnio 8-10h.
Miejsce pracy: Rumia
Obowiązki:
  • Nakładanie gotowych potraw do tacek,
  • Zgrzewanie tacek.
Wymagania:
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny,
  • Chęci do pracy,
  • Mile widziany status studenta.
Oferujemy:
  • Pierwszy miesiąc umowa zlecenie,
  • Po miesiącu zatrudnienie na podstawie współpracy B2B (własna działalność),
  • Osoby ze statusem studenta/ucznia pozostają na umowie zlecenie,
  • Stawki (dla studenta/ucznia BRUTTO = NETTO):
    Zmiana dzienna: 255 brutto /dzień,
    Zmiana nocna: 275 brutto /noc,
  • Praca na pełen etat,
  • Program prywatnego ubezpieczenia grupowego na zdrowie i życie,
  • Zniżki na nasze produkty,
  • Możliwość zakupu karty Multi Sport.
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na maila p...@wp.pl Wyświetl e-mail

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."