Praca w pizzeri w weekendy i w sezonie

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Cześć !

Poszukujemy osoby która, chciałby pracować w pizzerii. Doświadczenie nie jest wymagane. Praca obecnie na weekendy, ale z możliwością pracy w sezonie letnim.

Orientacyjne godziny pracy to 12:00-20:00.

Główne zadania realizowane na stanowisku:

- przygotowanie składników przed otwarciem,
- obsługa klienta,
- wydawanie pizzy i napojów,
- dbanie o porządek na sali oraz w przestrzeni kuchennej,
- sprzątanie produktów po zamknięciu.

Poszukujemy osoby uśmiechniętej , z pogodnym usposobieniem która lubi ludzi i pracę z nimi oraz lubi pizze i chce z nami współtworzyć nasze miejsce. Zapraszamy!

Oferujemy pracę w przesympatycznym zespole, gratisy i rabaty na  pizze w czasie pracy i poza czasem pracy.

Cv przesyłajcie na adres :  l...@gmail... wyświetl e-mail  i to jak najszybciej. Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Status studenta mile widziany, ale nie jest to wymóg.
Informacje o firmie

Jesteśmy kameralną , klimatyczną pizzerią wypiekającą pizzę napoletane.
Stawiamy przede wszystkim na autentyczność i zadowolenie naszych klientów, dlatego używamy składników najwyższej jakości akredytowanych prze  AVPN czyli Stowarzyszenie Prawdziwej Pizzy Neapolitańskiej (Associazione Verace Pizza Napoletana), ale to nie wszytko. Dodatkową gwarancją autentyczności naszej pizzy jest tradycyjny piec, ręcznie wykonany w Neapolu i również posiadający certyfikację AVPN. O jakość Ciasta i wypieku dba sam właściciel, który nie tylko zdobywał wiedzę u certyfikowanych instruktorów, ale przede wszystkim uczył się kultury i kuchni włoskiej, właśnie we Włoszech. Każdego dnia z radoście wkładamy wysiłek, aby nasi klienci mogli zjeść prawdziwą pizzę Napoletane, dokładnie taką jak w Neapolu.

Aktualizacja: 14.03.2024