Praca w salonie gier komputerowym e-sport

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa techniczna,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Salon gier komputerowych e-sport Legion Level Up w Pruszczu Gdańskim poszukuje energicznego Pracownika do obsługi internetowego klubu e-sport Legion Level Up. Jeśli lubisz pracować z ludźmi i znasz się na grach to zapraszamy do nas.

Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputerów i sieci internetowej.
  • Umiejętność obsługi klienta, przyjazne podejście i komunikatywność.
  • Dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
  • Chęć do racy.
Obowiązki:
  • Obsługa klientów salonu komputerowego e-sport Legion Level Up, zapewnianie pozytywnej atmosfery.
  • Pomoc w obsłudze urządzeń, dbanie o ich właściwe działanie.
  • Udzielanie informacji na temat dostępnych gier oraz udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Zapewnienie, że wszyscy klienci przestrzegają ustalonych zasad.
Oferujemy:
  •  Przyjazne środowisko pracy.
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie.
  •  Zatrudnienie na umowę zlecenie okres próbny potem umowa o pracę.
Informacje o firmie
Salon gier  Legion Level Up w Pruszczu Gdańskim