Ogłoszenie nieaktualne

Prace porządkowe

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zatrudnimy Panią do prac porządkowych na obiekcie handlowym - Gdańsk Orunia
Zakres obowiązków:
  • wewnętrzne i zewnętrzne prace porządkowe, miedzy innymi: pasaż, toalety, zaplecze socjalne, lustra, szyby itp.
  • opróżnianie zewnętrznych koszy,
  • praca od poniedziałku do soboty w godzinach 18-22
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy stabilną pracę.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu, Pani/Pana CV zostanie usunięte z bazy Administratora. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przesłanych danych w późniejszych projektach rekrutacyjnych, konieczne jest wyrażenie dodatkowej zgody w formularzu aplikacyjnym.