Pracownik administracyjno-biurowy

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Programowanie,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy pracownika do naszego zespołu.

Zakres obowiązków :
  • wsparcie organizacyjno - administracyjne zespołu;
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych oraz utrzymanie ich stanu odpowiadającemu zapotrzebowaniu pracowników;
  • pomoc w organizacji podróży służbowych;
  • wsparcie przy rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych;
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań, wspierających procesy operacyjne usprawniające pracę biura;
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji firmowej;
  • obsługa korespondencji firmowej oraz współpraca z firmami kurierskimi;
  • prowadzenie rejestrów firmowych;
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach;
  • inne prace logistyczne i biurowe.
Nasze wymagania :
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie min. średnie; studentka/student ostatnich dwóch semestrów;
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • nastawienie na wielozadaniowość;
  • komunikatywny angielski w mowie i piśmie;
  • pozytywne nastawienie i chęć rozwoju w strukturach firmy.
To oferujemy :
  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (na część etatu);
  • udział w integracjach firmowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • brak korporacyjnych struktur.
Informacje o firmie
Firma Bioseco S.A. powstała w 2013 r. łącząc specjalistów i pasjonatów, którzy postawili sobie za cel wdrażanie autorskich technologii umożliwiających zrównoważony rozwój nowoczesnego przemysłu. Realizujemy go, tworząc innowacyjne w skali świata urządzenia do automatycznego monitoringu i ochrony awifauny w przestrzeniach powietrznych farm wiatrowych oraz portów lotniczych. W naszym zespole posiadamy specjalistów w zakresie systemów wizyjnych, sensorów, machine learning, artificial intelligence, ale również zarządzania projektami. Prowadząc działalność w czasach nieograniczonego rozpędu technologii, nasz zespół stawia na kreatywność.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).