Pracownik administracyjno - biurowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno -handlowa z branży spożywczej zatrudni pracownika do obsługi administracyjno – biurowej w biurze w Gdańsku – Wrzeszczu

Zakres obowiązków:
· Przyjmowanie zamówień od klientów (sklepy sieci własnej)
· Fakturowanie, monitorowanie płatności faktur i rozliczeń
· Zajmowanie się zarządzaniem i organizacją dokumentów i informacji w biurze
· Obsługa sprzętu biurowego (drukarki, skanery, faks)
· Współpraca z zewnętrznymi firmami i dostawcami
· Wsparcie działu sprzedaży oraz magazynu w zakresie przygotowania dokumentacji
   produkcyjnej i handlowej

Wymagania:
·  Znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
·  Umiejętności organizacji pracy biurowej i zarządzania czasem
·  Dbałość o szczegóły i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków administracyjnych
·  Komunikatywność i umiejętność skutecznej komunikacji zarówno pisemnej, jak i
   ustnej
·  Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami w firmie
·  Zdolność samodzielnej organizacji pracy i podejmowania odpowiedzialności za
    powierzone zadania
·  Znajomość obsługi programu Subiekt będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
·  Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
·  Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
·  Pracę stacjonarną na pełen etat, w godzinach 7-15
·  Program wdrożenia i szkolenia wstępne
·  Wsparcie na każdym etapie pracy
·  Rabat pracowniczy na produkowane wyroby
·  Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
·  Dofinansowanie do karty multisport

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Paulina

r...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz