Pracownik Biura Obsługi Klienta- Asystent

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Kontrola jakości / Audyt,
Medycyna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Firma Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych SOWA-med. Sp. z o.o. jest jednym z liderów na polskim rynku, zajmującym się zewnętrzną oceną jakości w laboratoriach medycznych we współpracy z organizacją Labquality.
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole w dziale Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków
  • Obsługa i wsparcie klienta,
  • Dbałość o terminową realizację zamówień,
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji handlowej,
  • Przygotowywanie ofert i innych bieżących dokumentów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • Udział w targach branżowych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w obszarze diagnostyki laboratoryjnej, biotechnologii, biologii lub chemii medycznej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wdrożenie w zakres obowiązków
  • Opiekę doświadczonego członka zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole
  • Pracę w systemie jednozmianowym
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: s...@wp.pl Wyświetl e-mail

Aktualizacja: 13.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

SOWA-med Sp. z o.o.

s...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Dębinki 7