Pracownik biura wynajmu apartamentów

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma Sanhaus Apartments zajmuje się od ponad 10 lat najmem krótkoterminowym apartamentów klasy premium na terenie Sopotu. Wszystkie nasze apartamenty są w pełni wyposażone i zlokalizowane w samym sercu kurortu.
Naszym głównym celem jest wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm obsługi i zadowolenie Gościa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • koordynowanie wynajmu apartamentów;
  • obsługa gości od momentu zakwaterowania do wyjazdu;
  • kontakt z serwisem sprzątającym;
  • monitorowanie i raportowanie stanu technicznego apartamentów;
  • dbanie o zaopatrzenie apartamentów w środki czystości, pościel, ręczniki itp.;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
NASZE WYMAGANIA
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • punktualność;
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy - nie wszystkie);
  • wysoka kultura osobista;
  • pewność siebie i uśmiech;
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
ODERUJEMY
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze;
  • szkolenie stanowiskowe;
  • możliwość dostosowania godzin pracy do planu zajęć na uczelni;
  • umowa zlecenie;
  • miejsce pracy - Sopot.

Aktualizacja: 25.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Krzysztof

533506... Wyświetl numer
k...@sanha... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Haffnera 47/2
SMS
Wyświetl numer