Pracownik Biurowy / Dział Rozliczeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Nr ref: 01/2023

MORADO Sp. z o.o. Sp. K. firma transportowa specjalizująca się w obsłudze ładunków kontenerowych we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie oraz tranzycie poszukuje pracownika na stanowisko

PRACOWNIK W DZIALE ROZLICZEŃ
Region: pomorskie
Zakres obowiązków:
  • Wystawianie faktur krajowych i zagranicznych
  • Planowanie rozliczeń faktur kosztowych i zakupowch
  • Aktualizacja płatności odbiorców i dostawców – sporządzanie kompensat
  • Przygotowanie zestawień i rejestrów
  • Kontakt z dostawcami w sprawach rozliczeń
  • Wsparcie działu rozliczeń w bieżącej pracy
  • Organizacja i kontrola obiegu dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych w firmie oraz ich archiwizowanie
  • Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji
  • Dbanie o zaopatrzenie biura i inne drobne obowiązki związane z bieżącą pracą administracyjną

Wymagane kwalifikacje:
  • Doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej lub firmie spedycyjnej
  • Znajomość programu Excel oraz programów do wystawiania faktur
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz motywacja
  • Dokładność przy wykonywaniu powierzonej pracy
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, pracy pod presją czasu.
W zamian oferujemy:
  • Wsparcie, wdrożenie na stanowisko
  • Możliwość nabycia doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe