Pracownik biurowy - kancelaria notarialna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Zatrudnię osobę do pracy w kancelarii notarialnej w Sopocie, na stanowisko asystentki notarialnej.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie prawnicze, ewentualnie student V roku
  • skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa komputera MS Office oraz urządzeń biurowych
  • wysoka kultura osobista,
Zakres obowiązków:
  • wspomaganie bieżącej administracyjno - biurowej pracy kancelarii
  • obsługa telefoniczna i osobista klientów
  • weryfikacja i kompletowanie dokumentów
  • sporządzanie projektów aktów notarialnych na wypracowanych przez kancelarię wzorach
  • wykonywanie innych zleconych prac biurowych
Oferujemy:
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie, wiedzę i pomoc w początkowym okresie zatrudnienia i w dalszym rozwoju
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 12.03.2024