Pracownik Biurowy - Obsługa Sekretariatu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa telefoniczna oraz poczty elektronicznej  sekretariatu/ biura;
- bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz współpraca z  firmami kurierskimi;
- wstępna weryfikacja, koordynacja obiegu dokumentów i ich dalsza dystrybucja;
- administrowanie flotową samochodową i telefonami w firmie
- koordynacja dokumentów i zaświadczeń ZUS, US, KRK - ( składanie wniosków,     pilnowanie  terminowości  zaświadczeń
- współpraca z firmami wykonującymi artykuły reklamowe dla biura;
- współpraca z poszczególnymi działami biura/ firmy
- zapewnienie zaopatrzenia biura w  materiały biurowe, artykuły spożywcze, środki   czystości;
- obsługa  zebrań i spotkań służbowych Zarządu,
-  dbanie o odpowiedni wizerunek firmy i estetykę biura.

Wymagania:

- Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word, obsługa urządzeń biurowych;
- Bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność;
- Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- Wysoka kultura osobista, lojalność, zaangażowanie-wymagane;
- Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu do elektronicznego obiegu dokumentów;
- Wykształcenie: min. średnie, wyższe

Oferujemy:

-  stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowy o pracę;
- pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia;

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych ( karta Multisport);
- pakiet medyczny częściowo finansowany przez pracodawcę;

Informacje o firmie

Optem jest firma projektowo - wykonawczą.
Działamy głównie w branży inżynierskiej mostowej oraz murów oporowych. Jesteśmy dostawca autorskich systemów prefabrykowanych obiektów mostowych optemARCH, optemFRAME, optemPLATE oraz płotków naprowadzających optemFROG.
W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy  poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób do Naszego zespołu:)

WIĘCEJ O NAS:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Aktualizacja: 04.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Optem

583464... Wyświetl numer
r...@optem.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Siedlce
Na Zboczu 75
Wyświetl numer