Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Kancelaria zatrudni na stanowisko pracownika biurowego w Pruszczu Gdańskim.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie i wysyłanie korespondencji;
- skanowanie poczty przychodzącej;
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w kancelarii;
- sporządzanie projektów prostych pism.

Umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące. Następnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV proszę przesyłać na adres: [ukryte]