Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa zgodnie ze standardami firmy
  • Raportowanie sprzedaży
  • Aktywny kontakt z klientami: budowanie relacji i powiększanie sieci nowych kontaktów;
  • Udział w warsztatach, szkoleniach i spotkaniach zespołu.
Nasze wymagania
  • Niekaralność
  • Samodzielność
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjno-premiowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia branżowe i podnoszenie kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
Informacje o firmie
Grupa Makurat to synonim stabilności i kompleksowości usług. Zbudowaliśmy naszą pozycję na rynku dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu dążeniu do doskonałości. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Nasze atuty to szeroki wachlarz usług:
Motoryzacja: Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki SsangYong, oferując również szeroki wybór używanych samochodów różnych marek. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe, naprawy blacharsko-lakiernicze, a także pomoc drogową. Dodatkowo jako jedyny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy Tesla Approved Body Shop w północnej Polsce, oferujemy naprawy Tesli zgodnie z najwyższymi standardami producenta.
Budownictwo: Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlane, od generalnego wykonawstwa po deweloperskie projekty mieszkaniowe.
Ubezpieczenia: Oferujemy szeroki wachlarz polis ubezpieczeniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Posiadamy 4 oddziały: w Pępowie, Żukowie, Gdańsku i Kosakowie (Gdynia), co zapewnia wygodny dostęp do naszych usług dla klientów z całego regionu.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MAKURAT UBEZPIECZENIA sp. z o.o. z siedzibą w: Gdańska 111, 83-330 Pępowo (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iodo@automiras.pl

Aktualizacja: 01.08.2024