Pracownik budowlany przy wykopywaniu światłowodów

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
12000 - 13000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie różnych prac nawierzchniowych i brukarskich,
  • Montaż infrastruktury światłowodowej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach ziemnych.
  • Mile widziane doświadczenie w brukarstwie i instalacjach światłowodowych.
  • Samodzielność w wykonywaniu prac budowlanych.
  • Umiejętność obsługi standardowych narzędzi budowlanych.
  • Znajomość zasad BHP na placu budowy.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 62 PLN Brutto za godzinę pracy podstawowej.
  • Stawka za nadgodzinę: 77,5 PLN Brutto.
  • Planowany czas pracy w tygodniu wynosi 45 godzin (40 godzin podstawowych + 5 nadgodzin).
  • Zakwaterowanie i transport zapewnione przez firmę.
  • Pracownikowi przysługuje ekwiwalent za niewykorzystany urlop z funduszu Soka-Bau, stanowiący 14,25% wartości wynagrodzenia brutto. ( w razie potrzeby udzielimy wsparcia i pomożemy w załatwianiu wszelkich formalności.)
  • Oferujemy możliwość podjęcia współpracy również na zasadach B2B. Stawka wynosi 80-85 PLN netto +VAT.
Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 09.02.2024