Pracownik ds. Zaopatrzenia Medycznego

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
Dział Zaopatrzenia Medycznego
Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • wystawianie zamówień i dokumentów magazynowych na podstawie zapotrzebowań z oddziałów szpitala,
  • monitorowanie procesu dostaw zewnętrznych i wewnętrznych,
  • przygotowywanie i uczestniczenie w procedurach przetargowych oraz merytoryczna ocena ofert,
  • współpraca z dostawcami,
  • realizacja i monitoring bieżących umów,
  • czynny udział w rozwijaniu nowych projektów.
Poszukujemy osób, które spełniają poniższe wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość branży wyrobów medycznych,
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientami,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze; magazyny/hurtownie/wyrobów medycznych, apteki,
  • wykształcenie wyższe na kierunkach powiązanych tj.; zarządzanie w ochronie zdrowia, logistyka medyczna, zamówienia publiczne, farmacja, kierunki techniczne związane z wiedzą o wyrobach medycznych.
  • znajomość branży logistycznej,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia nowego doświadczenia,
  • ciekawą pracę w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.
  • benefity pracownicze takie jak:
  • dodatek za wysługę lat,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • karty rabatowe LOTOS,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport),
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA