Pracownik działu faktur

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Kowale
Energetyczna 15
Pracownik działu faktur Umowa o pracę
obserwuj

Pracownik działu faktur

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Nr ref: BOF/07/2024

Firma DKS SP. Z o o.o poszukuje energicznego i zaangażowanego pracownika na stanowisko Pracownik działu faktur , który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli jesteś skrupulatny, cierpliwy, kreatywny i zmotywowany do zapewnienia doskonałej jakości Obsługi Klienta, to ta praca jest dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do lokalizacji:

Kowale k. Gdańska, ul. Energetyczna 15


Obowiązki:
 • Wystawianie faktur, korekt i kontrola nad dokumentami.
 • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury
 • Przygotowywanie raportów i analiza danych dotyczących procesów rozliczeń umów.
 • Rozpatrywanie reklmacji dotyczących wystawionych faktur.
 • Udzielanie profesjonalnej obsługi klientom poprzez różne kanały komunikacji, takie jak telefon, e-mali, osobiście.
 • Skuteczne rozwiązywanie problemów klientów, odpowiadanie na ich pytania i udzielanie wsparcia w związku z produktami/usługami naszej firmy.
 • Utrzymywanie dokładnej dokumentacji oraz współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia satysfakcji klienta.
 • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, dostarczanie informacji oraz obsługa po sprzedażowa.
 • Bieżąca współpraca z innymi komórkami firmy.
 • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie.
Wymagania:
 • Znajomość programu excel w stopniu średniozaawanoswanym.
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim (w mowie i piśmie), umiejętność jasnego przekazywania informacji oraz empatyczne podejście do klientów.
 • Cierpliwość i umiejętność szybkiego logicznego myślenia oraz skutecznego rozwiązywania problemów, nawet w trudnych  sytuacjach.
 • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Znajomość narzędzi komputerowych oraz pakietu Microsoft office
 • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb.
 • Samodzielność i umiejętności ustalania priorytetów.
Oferujemy:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),
 • odpowiednie wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
 • prywatną opiekę medyczną- pakiet rozszerzony finansowany przez Pracodawcę,
 • dofinansowanie do karty Multisport,
 • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
 • pracę w miłej atmosferze,
 • wsparcie zgranego Zespołu.

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Prześlij nam swoje CV na adres:   [ r...@dks.pl Wyświetl e-mail ] z dopiskiem w temacie e-maila: 
1. Nr referencyjny: BOF/07/2024

(UWAGA: Prosimy o załączanie plików jedynie w formacie: pdf lub .docx. (nie: doc. i docm).

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli niezbędnej do udziału w rekrutacji :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15”.Poznaj nas: 

Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej popularnych producentów w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX, a także części, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów. Działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: realizujemy kontrakty dla tysięcy klientów w całej Polsce, mamy 12 oddziałów w największych polskich miastach, sprawne zaplecze logistyczne i magazynowe, a przede wszystkim profesjonalny i zaangażowany Zespół, który tworzy tą firmę. Dowiedz się więcej na www.dks.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Informujemy, że:
1) Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15.
2) W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@dks.pl.
3) Pana/Pani dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku dodatkowej zgody, jeżeli ją Pani/Pan wyrazi również w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i ich podanie jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych zawartych w załączonym formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach (w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku) jest dobrowolne i podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana dobrowolna zgoda. Podanie przez Panią/Pana danych wykraczających poza zakres określony przepisami Kodeksu pracy nie jest obowiązkowe, a brak takich danych w CV nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie Administratora oraz będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanej w ogłoszeniu rekrutacji,, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: rodo@dks.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 11.07.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od DKS

Asystent/-ka działu floty

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 4 dni temu
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

DKS Sp. z o.o.

r...@dks.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kowale
Energetyczna 15

Profil pracodawcy

DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku . Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry