Pracownik działu księgowo-kadrowego

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Letnica Pracownik działu księgowo-kadrowego Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

O firmie

CityBike Global jest jest europejskim liderem w sektorze rowerów publicznych, obecnym na 4 rynkach i w fazie silnej ekspansji międzynarodowej. Obecnie prowadzimy 11 systemów roweru publicznego.
Poszukujemy pracownika w Dziale Księgowo-Kadrowym. Stanowisko to podlega pod Poland City Magera oraz do Corporate CFO.

Zadania i obowiązki:
- Zapewnienie dokładnego zamknięcia końca miesiąca zgodnie z ustalonymi terminami.
- Współpraca z dostawcami i klientami w sprawach związanych z AP/AR.
- Ścisła współpraca z zewnętrznym doradcą księgowym w celu zwiększenia wydajności procesów w codziennych zadaniach, procesie zamknięcia oraz w identyfikacji usprawnień procesów poprzez automatyzację i wykorzystanie systemów.
- Nadzór nad informacjami księgowymi, kadrami i deklaracjami podatkowymi przygotowanymi przez naszego zewnętrznego doradcę.
- Prowadzenie księgi głównej, przeglądanie wpisów do dziennika, uzgadnianie kont/analiza bilansu i rachunku zysków i strat oraz zarządzanie nimi.
- uzgadnianie/analizowanie rachunków bilansowych i rachunków zysków i strat.
- Koordynowanie corocznych audytów lokalnych i ustawowych w ścisłej współpracy z zewnętrzną księgowością i korporacyjnym dyrektorem finansowym.
- Współpraca z centralą i zewnętrznym dostawcą usług księgowych w zakresie wszelkich zmian systemu lub kontroli wewnętrznej.

Kwalifikacje
- Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów
- Co najmniej 3 lata doświadczenia w dziale finansowym.
- Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego.
- Biegła znajomość programu Excel

Aktualizacja: 16.06.2024